Tehotné ženy proti chladu spojme sa :)

Pomaly sa začína ochladzovať, začala jeseň, príde zima. A čo, Vy tehotné ženy, čože budete nosiť? Napísala by som tehule, ale viem, že niektoré tehule sú na to alergické a nechcem dráždiť. 🙂

Byť tehotnou ženou je veru fuška. Aj v lete aj v zime – aj na jar aj na jeseň. Chladné obdobie však so sebou prináša ďaľšiu nepríjemnosť – potrebu riešiť oblečenie. S vrchnou časťou sa to ešte nejako dá aj z vlastných zásob oblečenia – človek si oblečie väčší sveter (muži sú v tomto prípade cenným donorom šatstva) a bundu – pridá šál, čiapku a rukavice a ide sa. So spodnou časťou je to však už trošku komplikovanejšie. Klasické gate tlačia, nohavice väčšieho čísla nezvyknú sedieť – predsa len, telo tehotnej ženy sa mení špecifickým štýlom. Nuž veru bieda. A tu prichádzame my – Vaša inšpirácia do chladných dní. :)))

Medzi našimi zákazníčkami sú (dovolím si povedať, že už roky, aj keď sme mladá značka) veľmi obľúbené naše klasické tehotenské čierne legíny. Majú veľmi jednoduchý a pohodlný strih, sú variabilné – môžete ich nosiť cez bruško alebo s ohnutým tehotenským pásom pod bruškom a sú ušité z fakt kvalitnej látky, ktorá nestráca svoj tvar a farbu. Tento posledný fakt by som chcela zdôrazniť. Tehotné ženy si totiž často nechcú kupovať veľa oblečenia, a tak si kúpia 2-3 kúsky, ktoré potom stále nosia a veľmi často perú. Je to dosť nápor na oblečenie a ak nenatrafíte na kvalitný tovar, je možné, že dlho nevydrží, resp. po pár praniach nebude zodpovedať Vaši predstavám. S našimi legínami sa Vám toto nestane, ja osobne som ich nosila aj dlllho po pôrode, konkrétne skoro 3 roky a vyhodila som ich len preto, že sa mi nechcelo zašívať dieru zo sušičky. Nie, nebola som až taká neekologická a vyhodila ich doslovne. Nastrihala som ich na handričky na utieranie prachu. 🙂 Ale späť k veci – legínky v dlhej verzii využijete na jar, jeseň, počas chladnejších dní v lete, v zime ako spodná vrstva pod tehotenské nohavice.

Na chladnejšie obdobie máme v ponuke zateplenú verziu legín. Voláme to legíny/šponovky, lebo len názov legíny nie je úplne presný. Zateplená verzia je ušitá z počesanej teplákoviny, ktorá je veľmi príjemná na nosenie, je elastická, ale nie sú to klasické legíny legínovité, ktoré sa Vám prispôsobia ako druhá koža – preto sme do názvu zakomponovali krásne retro slovo šponovky. 🙂 Šponovky Vám poslúžia na chladné jarné/jesenné dni, tým otužilejším alebo ženám z teplejších oblastí sa budú dobre nosiť aj v zime. My tu pod Tatrami máme dosť zimu a mne je zima stále, takže ja som ich nosila v zime ako spodnú vrstvu pod nohavice. Ale kamoška nosila v mínusových teplotách naše klasické nezateplené tehotenské legíny ako jedinú vrstvu, takže koľko ľudí toľko chutí. 

Verím, že Vám aspoň trochu pomôžeme prežiť chladné obdobie v teple. 🙂

Pekný deň želáme. <3 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *