VÝMENA A VRÁTENIE TOVARU

VÝMENA TOVARU:

 

Nesadla Vám veľkosť alebo by ste si radšej vybrali niečo iné? Veľmi radi Vám tovar zakúpený u nás vymeníme v zákonnej lehote do 14 dní. Prosíme Vás však o zaslanie nepoškodeného a nezašpineného tovaru v pôvodnom obale spolu S visačkami (ak na tovare boli pripevnené). Mrzí nás to, ale v opačnom prípade Vám oblečenie nebudeme môcť vymeniť. 

Do balíčka nám prosím vložte aj vyplnený Formulár na vrátenie / Reklamáciu tovaru. Spomínaný formulár zvyčajne posielame zákazníkom spolu s faktúrou. Ak ho nemáte, môžete si ho stiahnuť TU, prípadne nám napíšte email s informáciou, čo potrebujete vymeniť na: info@lubime.sk

 

VRÁTENIE TOVARU:

 

Tovar taktiež môžete v zákonnej lehote do 14 dní VRÁTIŤ bez udania akéhokoľvek dôvodu.  Tak ako pri výmene Vás však prosíme o zaslanie nepoškodeného a nezašpineného tovaru v pôvodnom obale spolu s visačkami (ak na tovare boli pripevnené). V opačnom prípade nás to bude veľmi mrzieť, ale nebudeme Vám môcť objednávku refundovať.A predsa len,je to základná ľudská slušnosť.

Do balíčka nám prosím vložte aj vyplnený Formulár na vrátenie / Reklamáciu tovaru. Spomínaný formulár zvyčajne posielame zákazníkom spolu s faktúrou. Ak ho nemáte, môžete si ho stiahnuť TU, prípadne nám napíšte email s informáciou, čo vraciate spolu s číslom Vášho bankového účtu v tvare IBAN na: info@lubime.sk

 

Tovar na výmenu / vrátenie prosíme zaslať na :

 

Wonderfuls.r.o.

Topoľova 808/8

Spišská Teplica 05934

 

Odporúčame balíčky zasielať doporučene – v prípade nezrovnalostí ohľadom doručenia sa takáto zásielka jednoduchšie hľadá a Vy ako odosielateľ máte doklad o odoslaní  – čo sa niekedy hodí. 

 

Prosím, neposielajte nám tovar, ktorý vraciate na DOBIERKU – takéto zásielky nepreberáme. 

 

Peniažky vraciame do 14 dní od obdržania zásielky, ale zvyčajne je to oveľa skôr.